Шановні відвідувачі, на поточний момент з 10:00 по 18:00 працюють всі наші магазини. Також ми як й раніше приймаємо замовлення на сайті та в нашому інстаграмі та надсилаємо їх «Новою Поштою»
Оптово-роздрібна фірма
Новинки кожен тиждень
Безкоштовна доставка
для замовлень від 1500 грн
Корзина: 0 товар(ів) - 0,00 грн

Повернення та обмін товару

Інтернет-магазин Italiavogs гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов і не був у використанні, протягом 14 днів згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживачів». Винятком є ​​товари належної якості, що не підлягають поверненню та обміну, відповідно до постанови Кабінету міністрів від 19 березня 1994 р №172.

Обов'язковою умовою для повернення є такі вимоги: товар не був у використанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості та етикетка.

Товар, який Ви хочете повернути:

 1. Якщо товар був відправлений Новою поштою, необхідно відправити звичайною посилкою на відділення Нової Пошти (номер відділення та реквізити отримувача уточнює менеджер).
 2. Якщо товар був забраний самостійно з одного з магазинів ItaliaVogs, то повернення або обмін здійснюється в тому ж магазині.

У разі, якщо ви відправляєте товар належної якості, доставка здійснюється за рахунок відправника, в іншому випадку, доставку оплачує одержувач.


Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів»

 1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
 2. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів.
 3. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики.
 4. Однак обміняти (повернути) таким чином можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До таких товарів відносяться:

  1. Продовольчі товари.
  2. Лікарські засоби.
  3. Предмети сангигиени.
  4. Фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір.
  5. Корсетні товари.
  6. Парфумерно-косметичні вироби.
  7. Перо-пухові вироби.
  8. Дитячі іграшки м'які.
  9. Дитячі іграшки гумові надувні.
  10. Зубні щітки.
  11. Мундштуки.
  12. Апарати для гоління.
  13. Помазки для гоління.
  14. Гребінця, гребені та щітки масажні.
  15. Сурдини (для духових музичних інструментів).
  16. Скрипкові підборіддя.
  17. Рукавички.
  18. Тканини.
  19. тюлегардинні та мереживні полотна.
  20. Килимові вироби метражні.
  21. Білизна натільна.
  22. Білизна постільна.
  23. Панчішно-шкарпеткові вироби.
  24. Товари в аерозольній упаковці.
  25. Друковані видання.
  26. Лінійний і листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).
  27. Аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом.
  28. Вироби з натурального та штучного волосся (перуки).
  29. Товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо.).
  30. Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо.).
  31. Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

  Цей перелік товарів є вичерпним. Продавець не має права відмовити в обміні (повернення) товару, що не включеної до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ і т.д.)